İstanbul Tekne Taşıma

İstanbul tekne taşıma,Şehirler arası tekne nakliyesi firmaları
Tekne Taşımacılığı
Firmamız bünyesinde araç taşıma dışında tekne taşımacılığı hizmeti de aynı kalite standartları altında verilmektedir. Tekne taşımacılığına uygun araç filomuzla aşağıda belirtilen bölgelerden tekne taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

Tekne taşımacılığı diğer araç taşıma işlerine göre daha fazla titizlik ve özen istemektedir. Tekne boyu taşımacılıkta son derece önemlidir. Tekne ölçülerine en uygun araçlarla yaptığımız taşımacılıkta bugüne kadar çok sayıda müşteri memnuniyeti sağlamış bulunmaktayız. Yılladır uzman ve profesyonel kadromuzla tamamen güvenilir bir şekilde tekne taşımacalığı yapmaktayız. Sayfamızın alt kısmında bir kaç tekne taşımacılığımıza ait fotografları inceleyebilrisiniz. Tekne taşımacılığı ile ilgili dilerseniz firmamızdan referans talebinde bulunabilirisiniz.

Tekne taşımacılığı hizmeti almak için nasıl bir yol izlenmektedir?
Tekne taşımacılığı talebinde buunurken, teknenize ait tam ölçüler hakkında firmamız yetkililerine tam bilgi verilmelidir. Tekne boyu, uzunluğu ve yüksekliği taşımacılıkta kullanılacak çekici araç için son derece önemlidir.

Tekne Taşımada Vinç Kullanımı
Tekne taşımacılığında vinç kullanımı kaçınılmazdır. Vinç kullanımı aynı zamanda teknenize herhangi bir zararın gelmemesi için en doğru seçimdir. Vinç tercihini ve kiralanma işlemi siz de yapabileceğiniz gibi talep edilmesi durumunda firmamız da yapabilmektedir.

Tekne nakliyat fiyatları ne kadardır?
Tek taşımacılığı fiyatlarımız teknenizin büyüklüğü, kat edilecek mesafe, teslim edilecek yerin durumu ile belirlenmektedir. Firma yetkililerimizle yapacağınız kısa bilgilendimeler neticesinde en uygun ve ekonomik fiyatlar tarafımızdan sizlere verilecektir.

İstanbul Anadolu ve avrupa yakalarında,izmir,kuşadası,didim,marmaris,fethiye,bodrum,alaçatı,çanakkale bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

2 comments on “İstanbul Tekne Taşıma”

  1. Cevat Ceylan Cevapla

    Merhabalar
    7 metre teknem var samsun Atakum limanına getirilecek yat verirseniz sevinirim

    • admin Cevapla

      Merhaba, 0532 331 89 60 Numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir