Gülsuyu oto kurtarma – 0532 331 89 60

Gülsuyu bölgesinde oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım gibi konularda 7 gün 24 saat çalışan kadromuzla hizmet vermekteyiz. Gps ile takip edilen araçlarımız sayesinde yolda kaldığınız durumlarda acil ihtiyaçlarınıza cevap vermek için kurulmuş bir şirketiz. Bizi aradığınızda size yakındaki çekiciyi yönlendirerek zaman kaybınızı minimuma indiriyoruz ağır vasıta kurtarıcılarımız da kamyon, tır, yolco otobüsleri gibi ağır ticari kurtarma kamyon çekicisi, tonajlı araba çekme ve kurtarma hizmeti vermektedir.

Gülsuyu ve çevresinde nerede olursanız olun tek bir numaradan pehlivan oto kurtarma ya ulaşabilirsiniz.Araç kurtarma, araç çekici, acil yol yardımı, oto kurtarma araçlarımız tüm koşulları göz önünde bulundurarak gerekli donanımlara sahip olarak çalışmaktadır. Bu işte profesyonelleşmiş tecrübeli şoförler ile 7/24 hizmet veriyoruz. Kazalı ya da arızalı durumlarda ihtiyaca göre optimize edilmiş araçlarımızla sorunsuz işlemler yerine getiriyoruz.

Oto Çekici, Yol Yardım, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Araç Çekici, Araç Kurtarma, Ahtopot Çekici, Vinç Kiralama, Çekici, Araba Çekici, Araba Cekici, Çekici Numarası, Cekici Numarasi, Motorsiklet Yol Yardım, Çekici Kurtarıcı, kamyon kurtarıcısı, kamyon çekicisi, otobüs kurtarıcısı, otobüs çekicisi, ağır vasıta oto kurtarıcı, iş makinesi taşımacılığı, makas taşımacılığı, kayar kasa oto kurtarıcı, gülsuyu oto çekici, gülsuyu oto kurtarma, gülsuyu oto kurtarıcı, gülsuyun da oto kurtarıcı, gülsuyun da oto çekici, gülsuyun da oto kurtarma,https://www.google.com.tr/search?site=async/lcl_akp&q=oto+kurtarma+i%CC%87stanbul+adres&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LVT9c3NEwuNiw3SzLJ1pLNTrbSz8lPTizJzM-DM6wSU1KKUouLAWFkDLcwAAAA&sa=X&ved=0ahUKEwjC7LGo9prXAhWlYJoKHaCJCEkQ6BMIFjAD&biw=1280&bih=869

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir